Na tomto mieste sa nach├ídzaj├║ asi najd├┤le┼żitej┼íie inform├ície oh─żadom hry.

Siedmy ro─Źn├şk Tordhanu sa uskuto─Źn├ş 14.8. - 18.8.2010 v Domani┼żi, medzi Pova┼żskou Bystricou a Rajcom. Pre ├║─Źas┼ą je potrebn├ę sa registrova┼ą, ma┼ą znalos┼ą pravidiel, zaplati┼ą ┼ítarovn├ę a prinies┼ą si so sebou ve─ża chuti do hry.

LARP Tordhan je svet, a preto je d├┤le┼żit├ę, aby va┼ía postava p├┤sobila pre ostatn├Żch hr├í─Źov ako postava, ktor├í je skuto─Źn├í, ktor├í pre┼ż├şva svoje ka┼żdodenn├ę radosti a starosti, ktor├í m├í vlastn├║ minulos┼ą (background) a svoje kladn├ę aj z├íporn├ę rysy. Nemus├ş to by┼ą ┼żiadny superhrdina, ve─Ć ve─żk├ę veci dok├í┼żu aj mali─Źk├ş... :)

Hra je smerovan├í a nastaven├í pre sk├║senej┼í├şch hr├í─Źov, a preto sa ku ka┼żd├ęmu z ├║─Źastn├şkov takto bud├║ organiz├ítori stava┼ą. Nebudeme predsa nikoho vodi┼ą za ru─Źi─Źku, tak┼że neo─Źak├ívajte ┼żiadne umel├ę questy. V┼íetko z├ívis├ş na hr├í─Źoch samotn├Żch.

Svet Tordhan sa vyv├şja po cel├Ż rok a ve─ża inform├íci├ş je mo┼żn├ę z├şska┼ą na f├│rach SLADu (slad.sk). Tam sa aj najjednoduch┼íie nakontaktujete na organiz├ítorov a pravideln├Żch ├║─Źastn├şkov.

 

Registr├ícia ukon─Źen├í

Zoznam registrovan├Żch hr├í─Źov: Kompletn├Ż v├Żpis, 1. vlna, 2. vlna, 3. vlna, 4. vlna

Info TU a TU. Pr├şbehy a dodato─Źn├ę inform├ície TU a TU.